İzmit lavabo tıkanıklığı açma

izmit lavabo tıkanıklığı açma

0531 848 57 10

Kocaeli izmit lavabo tıkanıklığı açma

izmit ve civarında lavabo tıkanıklığı sorunlarınıza uygun fiyatlarla günün her saati çözüm üretiyoruz. Lütfen saat kaç olursa olsun çekinmeden bizi arayınız.

0552 735 80 49

Özel cihaz ve ekipmanlarımızla lavabo tıkanıklığına çözüm buluyor, teknolojiyi yakından takip eden, yenilikçi ve tecrübeli bir firma olarak profesyonel çözümler üretiyoruz. Alanında uzman su tesisatçısı ekibimizle lavabo tıkanıklıklarında hızlı ve güvenilir bir hizmet sunuyor, kırmadan ve gereksiz masrafa yol açmadan sorununuza çözüm buluyoruz. Lavabo tıkanıklığı sorununda hemen bizi arayın, sorununuza en hızlı, en güvenilir ve en ekonomik şekilde çözüm bulalım.

Lavabo Gideri Neden Tıkanır?

Mutfak, tuvalet ve banyo lavaboları genelde kullanım kaynaklı tıkanıyor. Mutfakta yemek artıkları, çay posası veya yağ atıkları giderde zamanla birikiyor. İnşaat sürecinde harç veya moloz atıkları giderde kaldıysa onlar da lavabo giderini tıkayan etkenler olarak tespit ediliyor.

Banyo ve tuvalet lavabolarında saç, kıl, tüy gibi cisimler suda erimeyen maddeler olarak giderde birikiyor. Zamanla suyun geçişini engelleyecek derecede birikme oluyor. Sonuç, lavabo gider tıkanıklığı. Suyun az gitmesi veya hiç gitmemesi oldukça can sıkıcıdır. Lavabo kenarlarında kir kalıntıları bırakır, kötü kokular yayar. Bu durumda yapılması gereken ilk müdahale belki bir tel veya pompa yardımı ile açmaya çalışmak olabilir. Fakat özellikle kötü kokuların geldiği bir lavabo tıkanıklığında bu yöntem kalıcı bir çözüm değildir. Profesyonel birlavabo tıkanıklığı açma hizmeti alarak sorununuza kesin çözüm bulabilirsiniz.

izmit lavabo tıkanıklığı açma

Tıkanan Lavabo Spiral Cihazı İle Açılır İzmit lavabo tıkanıklığı açma

Lavabo tıkanıklığında ilk müdahale genelde kullanıcı tarafından yapılır. Fakat geçici bir çözümden ziyade kullanılan kimyasallar nedeni ile hasar daha büyük olur. Bunun yerinelavabo tıkanıklığı açma hizmetini özel cihazlarla veren bir tesisat firması ile çalışmak kalıcı çözüm üretmektir. Yemek artığı, çay posayı, yağ kalıntıları kıl, tüy gibi nedenlerle tıkanan giderleri açmak artık spiral cihazla çok daha hızlı ve güvenilirdir. Her çeşit gider açma hizmeti için firmamızı 7/24 arayabilir, en kaliteli ve en güvenilir su tesisatı hizmetini en hesaplı fiyatlarla alabilirsiniz.

Pompa ya da tel gibi basit yöntemlerle lavabo gideri açılmadıysa profesyonel bir destek almalısınız. Çünkü ciddi bir gider tıkanıklığı sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Kötü kokular, giderden suyun rahat gitmemesi tıkanıklığın uzun zamandır olduğuna ve son aşamada tamamen tıkandığına işarettir. Tuvalet ve lavabo tıkanıklığı açma hizmeti almak için firmamızı her zaman arayabilirsiniz.

Kırmadan Lavabo Tıkanıklığı Açma

Boruların tıkanma nedeni suda erimeyen yabancı cisimler, katı maddeler, moloz ve inşaat malzeme atıklarıdır. Özel cihazlar ile çalışan bir su tesisatçısı, kırmadan dökmeden ve gereksiz bir hasara yol açmadan giderlerin açılmasını sağlar. Lavabo tıkanıklığı açma konusunda her zaman ilk tercihler arasında yer alan firmamız, uzman ekibi, teknolojik cihaz ve ekipmanları ve ekonomik fiyatları ile her zaman güvenle başvuracağınız bir firmadır. Herkesin mutlaka birkaç kez başına gelen lavabo tıkanıklığında hemen bizi arayarak kısa sürede sorununuza çözüm bulabilir, merdiven altı firmaların neden olduğu gereksiz masraflardan kurtulabilirsiniz.

KIRMADAN ROBOTLA Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo gideri açma çeşitli lavabo açıcılar ve profesyonel kırmadan lavabo açan tesisatçılar tarafından yapılmaktadır. Lavabo giderlerinden su geri taşma yaptığında boru içerisine göndereceğimiz lavabo açma makinesi ile kırmadan tıkalı borunuzu açabiiriz. Çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gider borularının bağlı olduğu çatalın son bağlantı noktasında bulunan kapalı dirseklerde genelde tıkanma meydana gelir. Lavabom tıkandı sakın paniğe kapılmayın. Geçici tıkanıklığa karşı lavabo aç kullanarak çözüm bulabilirsiniz fakat su tesisat borusunun içerisinde kalıplaşmış tortular için robotla açmaktan başka çare yoktur. Lavabonuzun giderini duvarları veya seramikleri kırmadan açıyoruz.

Robotla lavabo atık su giderlerinde tıkanıklık açma servisimiz tüm ilçelerde yaygın servis ağı ile hizmet vermektedir. Tıkanan lavabonuzun borusunda su gitmiyorsa paniğe kapılmayın artık kırma dökme yöntemlerini bir kenara bırakın. Lavabo borularında tıkanıklığı kırmadan robotla açan makineler var. Tuvaletinize kaçırdığınız bir bez borunun etrafına dolaşıp tuvalet borusunun önünü kapattığında giderden sular taşmaya başlar. Tıkanmış bir lavabo borusu ve tıkanık bir lavabo giderinde marketlerde satılan lavabo aç tarzı kimyasallar denedikten sonra bizi arayın. Basit lavabo tıkanıklığı bu tür kimyevi maddelerle açılabilir. Biz robotla kırmadan lavabo tıkanıklığı açıyoruz. Atık su borularında lavabo tıkanıklığı açma işlemi kameralı ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca istenildiği takdirde aşırı yağlanma olmuş lavabo giderlerlerinde basınçlı yıkama su jeti makinesi ile temizlik yapıyoruz.

KAMERASIZ TIKANIKLIK AÇILMAZ Nedenmi?
Kamerasız firmamızdan tıkanıklık açmaya gelen olursa içeri almayın.
Benim borudaki tıkanıklık açılsında ister kameralı ister kamerasız deyip geçmeyin. Kamera ne işe yarar? Kanal açma robotu denilen makina ile tıkanıklık açılır çokda güzel giderlerinizden su gitmeye başlar. Eskiden kamerasız açılan tıkanıklıkların çoğu 15 veya 20 gün sonra tekrar tıkanırdı nedeni açtığımız boruda ufak tefek kalıntılar kalabiliyordu tabi kamera sistemimiz olmadığı için boruda pislik kalmışmı boru neden tıkanmış içerisinde yağlanma varmı veya borunun içerisinde tahta veya inşaat zamanından kalma pislik varmı göremiyorduk.

Ama şimdi açılan tıkanıklığı borunun içerisine gönderdiğimiz kamera ile ne kadar tıkanıklığı açmışız görebiliyoruz. İşi körü körüne yapmadan nerede pislik kalmış o noktaya tekrar makineyi gönderiyoruz.

İzmit lavabo tıkanıklığı açma servisimiz kameralı robot cihazlarla bu hizmeti sağlamaktadır. Tıkanan lavabo borularını artık kırmadan gönül rahatlığı içerisinde açabiliriz. Taşma yapan lavabo pimaşlarının boru içerisinde tıkanma yapması sonucu pis su kanalizasyona değil ev içerisine geri tepmeye başlar.

Lavabo Açma Teknikleri, Lavabo açma nasıl yapılır basit yöntemler

Kocaeli İzmit lavabo tıkanıklığı açma EVİNİZE ZARAR VERMEDEN ROBOTLA TIKANIKLIK AÇMA HİZMETİ

Lavabonuz tıkandı ve acil yardıma ihtiyacınız var. Telaş yapmayın aşağıda vereceğimiz bilgiler doğrultusunda basit tıkanan lavabo gider borularınızı açabilirsiniz. Lavabo gideri açma sıkıntılı bir iş olmasına karşılık, müşterilerimize lavabo borusu açma konusunda birkaç pratik bilgi vermek istiyoruz. Tıkanmaları önlemek için yapılması gerekenler ve uyulması gereken kurallar;

İzmit Tıkalı Mutfak Gideri Açma

TIKALI LAVABOLARI ROBOT TEKNOLOJİSİ İLE KIRMADAN AÇIYORUZ.

– Lavabolarınızdan yağlı veya katı cisimler sakın göndermeyin. Bu cisimleri boru içerisinden çıkarmak ancak makine ile tıkanıklık açılarak yapılması gerekir. Lavabo tıkandı ne yapmalıyım? Firmamızdan teknik destek alabilirsiniz.
– Kıl tüy v.b. maddeler kıyaslama yapılırsa borunun içerisini 5 yılda bir tıkanmasına sebep olur. Borunuza yapışan bu maddeleri kimyasal maddelerle temizleyebilirsiniz.
– Yeni tesisat döşeliyse pimaşın eğimine çok dikkat edin. Eğim verilmeden yapılan tesisatı tesisat ustanıza tekrar değiştirin. ilerde daha fazla problemler açabilir başınıza. Çıkacak problemlerden biri lavabo tıkanması bir diğeride su sızıntıları.

Borunuzun içerisinde kalan ve kanala gitmeyen su boru ek yerlerinden contayı eriterek tamamen görevini yitirmesini sağlar ve 5 veya 10 yıl içinde alt katın tavanından su akmaya başlar. Belirtisi tavanda sararma ve siyahlaşma olur.
– Lavabonuz sık sık tıkanıyorsa ayda birkez marketlerde satılan lavabo aç kimyasalı alıp bu kimyasalı lavabonuza döktükten sonra ardından sıcak su dökün. Bunu yaparken dikkatli olun üzerinize sıçrama yapmasın. Cildi tahriş eden ve kokusu zararlı olan kimyasallar sağlığınıza zarar verebilir.

tuvalet tıkanıklığı açma

Lavabolarınız özel RIDGID kanal açma robotu ile açılarak tamamen temizlenir. Firmamız piyasada en ünlü ve son teknolojiye sahip makineler ile size hizmet vermektedir. Bünyemizde bulundurduğumuz makine ile tıkanan lavabo giderleriniz ve duş küvet giderleriniz mutfak giderleri kırmadan dökmeden kanal borusu açma makinesi ile temizlenir. Kanal görüntüleme kameralarına sahip olan firmamız sektörde dedektörlü kamerayı ilk bünyesine katan firmadır.

Tıkanıklık açıldıktan sonra mutlaka kamera ile tıkanıklığın açıldığına emin olun kendi gözünüzle görün. Tıkanıklık açan firmaların çoğunda kamera olmadığı için fiyatları düşük gösterip ve hatta kameramız var deyip sizi kandırmalarına izin vermeyin. Tıkanıklık açılır. Hizmetimiz tüm avrupa ve anadolu yakası içindir. İzmitun tüm bölgelere hizmet vermekteyiz. Ekibimiz siz bizi arayıp arıza bildirimden kısa bir süre sonra orada olur tıkanıklığı açarlar.

Lavabo gider borusunda zincir sistemle boru iç temizliğini yapıyoruz. Boruya yapışarak katman ve tortu oluşturan yağlar yüzeysel olarak temizlenebilir.

Şehir hayatının birçok zorlukları ile birlikte yaşıyoruz. İç mekânlarda en çok yaşanan sıkıntıların başında gider tıkanıklıkları (lavabo, tuvalet, mutfak) geliyor. Evinizde ki gider tıkanıklıkları inanılmaz sıkıntılara yol açabiliyor. Özellikle yaz aylarında giderlerde oluşan tıkanmalar sebebiyle mutfak evye giderlerinde dayanılmaz kokular oluşabiliyor. Bazen ev hanımları bunlara geçici çözümler bulmaya çalışıp kimyasal ürünler kullanıyorlar. Bunlar çoğu zaman geçici çözümler olmaktan öteye geçemiyor.

Aynı sıkıntılar büyük mutfaklara sahip otel, restoran v.b. mekânlar için de geçerli. Ama burada unutulan en önemli şey özellikle yemek işini yapan şirketler için kötü kokular oluşturan giderler aynı zamanda bakterilerin de üremesine sebep oluyor. Yani tıkanan giderleri, tıkanıklıkları yalnızca fiziksel sebeplerden açtırmanın ötesinde sağlıklı koşullar içinde temizletmek gerekir.

Tabiî ki aynı sıkıntılar tuvalet ve banyolar içinde geçerli. Giderlerde oluşan tıkanıklıklar sebebi ile evin içine dolan kötü kokular ile (yani hava ile birlikte) mikroplarda taşınıyor. Profesyonel bir yardım almadan bu problemler bir kâbusa dönüşebiliyor. Önceki yıllarda gider tıkanmalarına uygulanan çözüm yolları sıradan ve ilkeldi. Çoğu zaman sorun bir çözüme kavuşturulamıyor ve evinizin kırılan dökülen yerleri de cabası oluyordu. Tıkanıklıkları açtıralım derken kendinizi kocaman bir tadilatın içinde buluveriyordunuz.

Ama artık işini iyi yapan profesyoneller sayesinde tüm bu sorunlarınız kolayca ve tertemiz bir şekilde hallediliyor. Kocaeli izmit lavabo tıkanıklığı açma firmamız bünyesinde cihazlar ile giderlerdeki tıkanıklıkları noktasal tespit ediliyor. Tıkanıklığa sebep olan bölge mekanınız kırılıp dökülmeden, kirletilemeden profesyonel ekiplerimiz tarafından temizleniyor. Eğer tıkanıklık eviniz dışındaki rögarlardan kaynaklanıyor ise tespit kamera ile yapılıp sorununuz çözüme kavuşturuluyor. Üstelikte iş sonunda kameramız ile tıkanıklığın giderilip giderilmediğini ekibimiz görsel olarak size gösteriyor. Sorununuz çözüme kavuşturulmadan mekandan ekibimiz ayrılmıyor. Özetle İzmit tesisat olarak zor problemleri çözüme kavuşturmak bizim işimiz. İmkansız iş yoktur sadece zaman alır.

• tıkanık lavaboyu ne açar?
• tıkanık lavabo nasıl açılır?
• lavabo tıkanıklığı nasıl açılır?
• lavabo tıkanıklığı açma yöntemleri?
• lavabo tıkanıklığına çözüm?
• lavabo tıkanıklığı nasıl giderilir?

• lavabo tıkanıklığını ne açar?
• lavabo tıkanıklığını nasıl açarım?
• robotla lavabo tıkanıklığı açma?
• lavabo gideri nasıl açılır?
• lavabo giderinin tıkanması?
• lavabo tıkandı?

İzmit lavabo tıkanıklığı açma işleri

 

İzmit lavabo tıkanıklığı açma kanal görüntüleme kameralarımız ile sinyal sistemini adapte eden firmamız açılmayan tıkanıklığın noktasal olarak tespitini yapar. Çok uzun hatlarda maksimum 1 metre yer kırılarak tamirat işlerini yapabilmektedir. Lavabonuzun borusu nerede tıkanmış noktasal olarak size gösterir. Borunuzun tesisat problemini hiçbir yer kırımadan kamera ile görüntülüyoruz.

Lavabo borularının süzgeç gider borusu veya banyo küvet borusu ile birleştiği noktada çatal dediğimiz alt yapı malzemesi tıkanır. Çatalın tıkanması sonucu su yatay sistemde olduğu için en düşük seviyeden kendini dışarı atar. Genelde banyo ortasında bulunan süzgeç (banyo gideri) denilen yerden dışarı çıkar. Bazı müşterilermiz tıkanıklık sebebiyle bizi arıyorlar banyonun giderinin tıkandığını söylüyorlar. Bu sonuca nerden ulaştıklarını soruyoruz verdikleri cevap şu oluyor. – Klozetin rezervuar düğmesine basınca su kendini banyo giderinden dışarı atıyor ve süzgecin tıkandığını zannediyorlar. Halbuki ilerde bir noktanın tıkanması sonucu süzgeçten su dışarı çıkar. Tıkanıklık ana boruda olsa bile su en düşük seviyeden kendini dışarı atar.

Tıkanıklık açan kişilerin firma olup olmadıklarına dikkat ediniz. Sabit telefon numarası olmayan ve size abartılı garantiler veren kişilerden uzak durmanızı tavsiye ediyoruz.

Tıkanıklık açmak için özel robotlar ile evinizde veya işyerinizde hiçbir yeri kırmıyoruz. Kamera ile açılan tıkanıklığı görüntülüyoruz. Tıkanıklığa sebep olan şeyleri görebilirsiniz. Kameralı tıkanıklık açma sadece İzmit tesisat bünyesinde bulunmaktadır.

İzmit tuvalet açma, İzmit tıkalı tuvalet açma, İzmit klozet tıkanıklığı, kütahya tuvalet açma, kütahya tıkanmış tuvalet nasıl açılır, izmir lavabo gideri açma, izmir lavabo tıkanıklığı

Tıkanıklık Açma Firması İzmit lavabo tıkanıklığı açma MERT TESİSAT

Tıkalı gider borularında tıkanıklık açma faaliyetleri gösteren İzmit tesisat kanalizasyon giderlerinde %99 varan temizlik hizmeti sağlamaktadır. Tıkanık gideri rotheneberger, ridgid ve rems marka kanal açma makineleri yardımı ile 30 dakika ile 90 dakika arası bir zaman aralığında açmaktayız. Pimaşlarıdaki tıkanmaları kamera görüntüsü alarak boruda herhangi bir kırık varmı? Tıkanmaya ne sebep olmuş veya kanalizasyona giden boruda yeterli eğim verilmişmi İzmit lavabo tıkanıklığı açma olarak kontrol ediyoruz.
Tıkanan lavaboları açmak için?

El yıkama lavabosu ve bulaşık yıkadığınız mutfak lavabosu boruları atık su gider pimaşlarına bağlanmaktadır. Düzgün bir şekilde döşenmeyen lavabo borularında suyun doğru bir şekilde gitmemesi sonucu tıkanmalar oluşur.

İzmit – Daire içi su kaçağı tespit ve tamiri
İzmit – Daire içi tesisat döşeme
İzmit – Banyo teknesi montajı
İzmit – Klozet tamiri ve montajı
İzmit – Yer tuvaletini klozete dönüştürme
İzmit – Klozeti yer tuvaletine dönüştürme
İzmit – Mutfak lavabosu tamir ve montajı

Kocaeli izmit su tesisatçısı adresimizden de su tesisat hizmetleri için yararlanabilirsiniz.

İzmit – Hilton lavabo montajı
İzmit – Su bataryası tamir ve montajı
İzmit – Musluk değiştirme
İzmit – Pis su tıkanıklığı temizleme ve değiştirme

İzmit lavabo tıkanıklığı açma

İzmit – Lavabo tıkanıklığı açma ve tamiri
İzmit – Tuvalet sifonu tamiri ve değişimi
İzmit – Bina hidrofor kurulumu
İzmit – Su Tesisat
İzmit – Su Arıza

0531 848 57 10

KOCAELİ İZMİT TIKANIKLIK AÇMA

MERT TESİSAT olarak başta izmit merkez olmak üzere Kocaeli'nin her yerinde tıkanıklık açma, su kaçak tespiti, lavabo ve tuvalet gideri açma gibi sorunlarınıza çözüm üretiyoruz

Günün her saatinde bizi arayıp bilgi alabilirsiniz

0531 848 57 10

error: Content is protected !!